Magazyn nie tylko dzieciaki

Pomysł nosiłam w sobie bardzo długo , nie narodził się wcześniej niż blog ale gdzieś w tym samym czasie. Zastanawiałam się z kim mogę zrealizować to co sobie wymyśliłam bo oczywiste było od początku, że nie zrobię tego sama. Marta jest malarką i ciągle gdzieś ona chodziła mi po głowie ale mimo to, że mieszkamy tak blisko siebie, spotkanie i rozmowa odwlekała się i odwlekała. Aż którejś nocy Marta i jej „zdolności były przekonane” – mogłyśmy przystąpić do realizacji:) Oddajemy Wam dziś pierwszy numer magazynu nie tylko dzieciaki, który z zamierzenia niesie przede wszystkim treść estetyczną. Nie znajdziecie tam porad ale piękne sesje fotograficzne, wywiady z artystami, którzy swoje realizacje tworzą z myślą o dzieciach i dla dzieci, rzeczy z naszych polskich sklepów wybrane i wyselekcjonowane tak aby pokazać Wam różne możliwości i adresy pod które niekiedy trudno dotrzeć. Książki, które być może nam, w wielości umykają a są piękne nie tylko tekstowo ale też ilustracyjnie, czy w końcu miejsca do których możecie się wybrać z dzieciakami, gdzie Wy i one będą czuć się dobrze i swobodnie. Oddajemy w Wasze ręce pierwszy magazyn on – line poświęcony dzieciakom ich świecie, fascynacjom i marzeniom. Magazyn o przemyślanej, pięknej szacie graficznej, podanej w czystej i czytelnej formie. Mamy olbrzymią tremę bo magazyn nie tylko dzieciaki jest czymś innym niż blog, który jest moim spacerem po…:) ale wierzę, że odbierzecie go ciepło, odczytacie w nim radość jaką miałyśmy przy jego tworzeniu. Chciałam jeszcze powiedzieć, że te wszystkie maile, komentarze, telefony, Wasze odwiedziny na blogu były i są dla mnie „składem” energii i inspiracji. W życiu nie dostałam tyle ciepłych słów ale w życiu też nie czułam takiej chęci działania. O Boże ile ja piszę dzisiaj! W zasadzie to sobie gadam:) Piszcie, proszę co Wam się podoba albo i nie (zniosę:)), pytajcie, proponujcie, bądźmy otwarci na siebie. Jak macie ochotę bierzecie „dzieciaki” i umieszczajcie je na swoich blogach , wysyłajcie je w świat:), niech sobie zwiedzają w końcu tyle jest przytulnych miejsc żeby osiąść na stałe:) Dziękuję i zapraszam.

Aby obejrzeć magazyn nie tylko dzieciaki kliknij na zdjęcie:).

Kategoria wpisu: fotografia dziecięca, tagi: . Dodaj do zakładek stały link.

Odpowiedzi: 6 do wpisu Magazyn nie tylko dzieciaki

 1. Natalie napisał(a):

  Looks great Agnieszka!

 2. Raincloud napisał(a):

  Gratuluję pomysłu, a co najważniejsze- świetnej realizacji. Magazyn przypomina mi "Small magazine", i bardzo dobrze, bo przecież u siebie, w Polsce też potrzebujemy takiego dobrego projektu!

 3. Anonymous napisał(a):

  Fajny pomysł, gratulujemy całą rodziną i będziemy czekać na następne numery!! Śliczne!!!

 4. Ewa napisał(a):

  Pomysł świetny, realizacja piękna, ciekawa, inna niż wszystko, co do tej pory miałam okazję oglądać. Dodaję do ulubionych, będę zaglądała, podglądała, korzystała z pomysłów, czytała i czekała z niecierpliwością na kolejny numer. Gratuluję! Takie miejsce w wirtualnym świecie było bardzo potrzebne :)
  Ewa

 5. Delie napisał(a):

  Jakie piękne zdjecia, piękne dzieci i piękne przedmioty! I bardzo smakowity wygląd całości.
  Gratuluję pomysłu. Będę stałym czytelnikiem. Już mam w ulubionych:)

 6. Anonymous napisał(a):

  PIEKNE!!! MOZNA CZYTAC I OGLADAC KILKA RAZY DZIENNIE!! GRATULUJE ZREALIZOWANIA POMYSLU!! Z NIECIERLIOWOSCIA CZEKAM NA NASTEPNY NUMER. PRZESYLAM DALEJ!