Mini półka na mini skarby

Oj tak, dokładnie tak, niczego nie można wyrzucić, bo wszystko jest bardzo ważne, ba najważniejsze! Pokój moich córek tonie w drobiazgach, które dla mnie nie mają żadnego znaczenia a dla nich to są pierwsze ważne historie☺ Chyba wiecie o czym mówię…:)??
Takie półki są dostępne na wielu portalach aukcyjnych. Zawsze zastanawiałam się do czego mogą służyć, oprócz do kolekcji naparstków naszych babć? Kolekcja resoraków, małe ludziki z jajek niespodzianek, elfy i zasuszone kwiatki mogą znaleźć miejsce, które jest dla nich akuratne a przy tym całkiem fajnie wyglądające.

O półeczkach na kolekcje naszych dzieciaków pisałam również tutaj.
Wszystkie zdjęcia pochodzą z Ohdeedoh.
Kategoria wpisu: pokój dziecka, tagi: , , . Dodaj do zakładek stały link.

Odpowiedzi: 3 do wpisu Mini półka na mini skarby

  1. bajerowicz@o2.pl napisał(a):

    Mam takie dwie półeczki – z dwóch starych drewnianych kaszt drukarskich. Trzymałam na nich kolekcje skamielin i miniaturowe figurki zwierząt, ale moje najmłodsze dziecko stanowiło zagrożenie dla zbiorów więc moje moje skarby zniknęły ze ściany. Hm. Może czas żeby wróciły z powrotem na swoje miejsce?

  2. DobranocPchłyNaNoc napisał(a):

    Wisiała u nas taka półeczka, ale nie dawałam rady z ustawianiem na nowo po kilkadziesiąt razy dziennie wszystkich drobiazgów.Bo najfajniejsza była oczywiście zabawa w zdejmowanie:) Poczekamy chyba, aż ZiF będą starsi, może wtedy "zostawią półeczkę w spokoju":)

  3. Ewa napisał(a):

    Taka półeczka od dawna marzy się nam do pokoju N. Właśnie tysiąc jeden drobiazgów mnie do tej półeczki (x w jednym) przekonuje. Dla N to najważniejsze rzeczy na świecie, a ja kompletnie nie potrafię zorientować się w jej systemie wartości 😉 Pierwsza podoba mi się najbardziej 😉