MINIMALISTYCZNE KUCHNIE

Sporo tu pojawiało się postów o najróżniejszych kuchniach dla dzieci. Do pełnego przekroju brakuje mi już chyba tylko nowoczesnych kuchni, bo przecież skoro mama taką ma to córka też może…Na początek moja ulubiona, kompletnie minimalistyczna, ekologiczna i perfekcyjna – kuchnia japońskiej firmy CHIGO . Jasne drewno, czerń i bardzo proste formy powodują, że nie mogę oderwać od niej oczu.

Druga odsłona to IKEA. Kuchnia naprawdę znakomita, jasna, bukowa sklejka łączy się tu z bielą,  a prosta, lekka forma to najprawdziwszy skandynawski design. Projekt Mikaela Warnhammara, który na co dzień projektuje meble i kuchnie dla dorosłych. Zabawka testowana przez dwa zaprzyjaźnione przedszkola – jest mocna i dobrze wykonana.

A teraz wciąż nowocześnie ale trochę koloru i na dodatek czerwonego. Kuchnia projektu niemieckiej firmy www.haseweiss.de Prościutka, czysta forma, spodoba się każdej dziewczynce także przez połączenie kolorów: czerwonego i różowego.

Ostatni obrazek to kuchnie znanej firmy Plan Toys. Pierwsza znowu czerwona, druga z czystego drewna z eko serii Plan Education. I obydwie fajne.

Kategoria wpisu: design dla dzieci, zabawki, tagi: , , . Dodaj do zakładek stały link.

Odpowiedzi: 2 do wpisu MINIMALISTYCZNE KUCHNIE

  1. Pingback: No podoba mi się, ale…. | nie tylko dzieciaki

  2. Pingback: Kuchenka od BRIO | nie tylko dzieciaki