Pędzelki, farby, ołówki….

“Pędzelki, farby, ołówki, kredki, flamastry, i cała reszta plastycznej ferajny. Ilustracyjne eksperymenty z dużą dawką wewnętrznego dziecka…”
Kasia Hawryluk

Nie wiem czy kiedykolwiek bym zobaczyła prace Kasi gdyby nie blogowanie i te spacery z okienka na okienko przy porannej kawie. Już nie pamiętam, który z rysunków tak mi się spodobał, że wysłałam do Kasi list z pytaniem czy by nie chciała spróbować narysować czegoś dla magazynu nie tylko dzieciaki. Chciała☺ Całe szczęście bo dziś juz sobie nie wyobrażam numeru zimowego bez Kasi rysunków, które tak cudownie wplotły się w całość przedświątecznego klimatu. Ale gdy wejdziecie na bloga Kasi zobaczycie, że nie tylko ilustracja dziecięca jest w jej kręgu zainteresowań. Ilustracje powstają pod wpływem chwili, pasji , obrazów widzianych i zapamiętanych. Obok tej pasji równolegle Kasia rozwija rękodzielnictwo a konkretnie projektowanie i wykonywanie biżuterii. No a jakby tego było mało z zawodu jest architektem krajobrazu. Aż mi się ciśnie na usta, że jednym tyle talentu a drugim nic a nic i gdzie ta sprawiedliwość?  Ach no i wieść niesie, że już zaczęto o Kasie wypytywać podpytywać a to dopiero początek. Kasiu dziękujemy i bardzo mocno kciuki trzymamy!

Prace Kasi Hawryluk zobaczyć można na jej blogu www.wytworylilulilu.blogspot.com . Na portalu Wylęgarnia Kasia ma swoją galerie gdzie można zakupić biżuterie natomiast w Galerii Unikatu,  znajdziecie ilustracje Kasi, które również są do kupienia.

Więcej ilustracji Kasi Hawryluk znajdziecie w zimowym numerze magazynu nie tylko dzieciaki.

Kategoria wpisu: ilustracje i książki dla dzieci, tagi: , . Dodaj do zakładek stały link.

Odpowiedzi: 3 do wpisu Pędzelki, farby, ołówki….

  1. LiluLilu napisał(a):

    Agnieszko …Strasznie mi jest miło. W ogóle zatkało mnie kiedy zobaczyłam ten wpis. Rozpływam się za każdym razem gdy czytam tę notkę. Czasem aż nie wierzę, że to o mnie. Dziękuję bardzo za możliwość narysowania paru obrazków dla Was :) I mam nadzieję, że jeszcze nie raz ‚ze mnie skorzystacie’. To wielka przyjemność ilustrowac Wasze pomysły :)

  2. Dział Kadrów napisał(a):

    Niesamowite światło jest w tych rysunkach!
    Gratuluję:)