Ilustracje Amelii

Cudze chwalicie swego nie znacie oj tak, tak coś w tym jest ale akurat Ameliart jest nie tylko dzieciakom bardzo dobrze znana bo przecież w wiosennym numerze specjalnie dla nas rysowała. Każdy obraz, który wychodzi spod pędzla Amelii jest bardzo oryginalny i niepowtarzalny, bajkowy klimat przenosi nas do świata fantazji i marzeń w których przecież  małe dzieci są zakochane. Przy całej ofercie ilustracji, obrazków na ścianę do dziecinnych pokoi projekt ten wyróżnia się znacząco pod względem estetyki. Warto zwrócić tez uwagę, ze prace autorki nie są wydrukami ale obrazami namalowanymi i nie ma 2 takich samych. Prace autorki są do kupienia na www.dizajndladzieci.pl a także na Etsy .

„Bird in cup” należy do moich ulubionych. Pewnie sama autorka tego nie wie ale sporo sie o niej pisze na różnych blogach o których to zwykle my piszemy w Polsce:):). Gratulacje za całość, nie tylko za piękne ilustracje ale także za przyjemny  wizualnie projekt od bloga, po stronę na Etsy i na przepięknie pakowanie obrazów skończywszy.

Kto się za tym kryje: Amelia Jastrzębska, więcej o autorce dowiedzieć się możecie odwiedzając jej blog, TUTAJ a także strony gdzie można kupić jej prace: Dizajn dla dzieci i Etsy.

Kategoria wpisu: co kupić dla dziecka, ilustracje i książki dla dzieci, tagi: , . Dodaj do zakładek stały link.

Odpowiedzi: 4 do wpisu Ilustracje Amelii

 1. inameliart napisał(a):

  Witam
  tak na początku zainspirowały mnie zabawki vintage..ale misie szybko zaczęły opowiadać swoje historie..dziękuję za piękny wpis..dopiero na niego wpadłam:-))
  amelia

  • babielato napisał(a):

   Lepiej późno niż wcale!!!!! Serdecznie pozdrawiamy uzdolniona część tego świata!

 2. agata ma piec napisał(a):

  już się zaprzyjaźniłam z Amelią na Etsy:)
  agata ma piec ostatnio napisał(a)…dzień maminki