Magazyn „nie tylko dzieciaki”. ZIMA.

Miło jest kolejny raz zamknąć numer magazynu, oddać go w Wasze „ręce” całkiem wieczorową porą i już na spokojnie przejrzeć go razem z Wami. Z roku na rok przeglądamy ofertę sklepów i ogromnie się cieszymy, że rzeczy o których kiedyś pisałyśmy tutaj na blogu, że są niedostępne, dziś można  kupić w polskich sklepach. Dobry projekt dla najmłodszych to nie tylko przecież strona estetyczna ale również a może przede wszystkim to rozwój, poznawanie i edukacja naszego malucha. Warto więc poszukiwać i wybierać rzeczy dobre, miłe i ładne ale jeżeli w liście do Mikołaja znajdziecie „… kochany Mikołaju chciałabym dostać Barbie księżniczkę…” to podejdźcie do tego z dystansem i wyślijcie list bez poprawek i Waszych sugestii, wszak to najpiękniejsze chwile w roku i niech te maluchy się po prostu cieszą. Zapraszamy do oglądania tym razem bez Barbie ale kto wie czy w następnym numerze Was nie zaskoczymy.

Zimowy numer magazynu „nie tylko dzieciaki” .

Kategoria wpisu: co kupić dla dziecka, design dla dzieci, ilustracje i książki dla dzieci, inspiracje, moda dziecięca, zabawki, tagi: , , , . Dodaj do zakładek stały link.

Odpowiedzi: 4 do wpisu Magazyn „nie tylko dzieciaki”. ZIMA.

 1. Monika napisał(a):

  alez wy piekne rzeczy robicie! i znajdujecie! kazdy wasz newsletter i gazeta to dla mnie zrodlo inspiracji… tylko jak tu wybrac np. jeden styl na pokoj dziecka, jak wy zaraz pokazujecie kolejne piekne :)))

 2. madebyme napisał(a):

  Przez krótką chwilę mieszane uczucia :) po pierwsze radość i podniecenie na nowe wydanie !!!… po drugie mała tęsknota za poprzednią okładką… :)))
  Po ochłonięciu i pochłonięciu wszystkich stronic, wraz z zachwycającą okładką, przyznajemy zasłużone najwyższe noty !!!
  Pozdrawiamy serdecznie :)))
  madebyme ostatnio napisał(a)…Plan 3P czyli POMYSŁ – PROJEKT – PRODUKT!!!

 3. marta napisał(a):

  najlepiej wszystkim ( kupic miasto ) a jak złączą je w jedno to będzie prawdziwa metropolia :-)

 4. Niedzielka napisał(a):

  Gazetka jak zwykle piękna i inspirująca! Sama nie wiem, co podoba mi się najbardziej… roboty? zestawy szaro-żółte? urocza sesja z kalendarzem adwentowym?
  A z pomysłów na prezenty to papierowe miasto urzekło mnie zupełnie! Już kombinuję, któremu dzieciakowi to kupić!
  Pozdrawiam serdecznie!