TRENDY W MODZIE DZIECIĘCEJ CZ.2

Dziś fokus na turkusowy i na jego połączenia z innymi kolorami. Sprawdza się nie tylko, jak już pisałam, na ubrankach chłopięcych czy dziewczęcych ale również bardzo fajnie wygląda w dodatkach, w pokojach dziecięcych. Jego pastelowy odcień jest jak najbardziej do wykorzystania w pokojach dziewczynek a ten mocniejszy, zdecydowany u chłopaków. Warto mu się lepiej przyjrzeć.

1. PULL AND BEAR, kolekcja KIDS w tej chwili już niedostępna, zwracaliśmy na nią uwagę w zimowym numerze magazynu nie tylko dzieciaki. Głównym motywem przewodnim był właśnie kolor turkusowy. Swoją drogą mam nadzieję, że marka pokusi się na ponowne projekty skierowane do dzieci, ponieważ wiele rzeczy było naprawdę udanych. 2. ZARA, należę do osób, które nie przepadają za tą marką ale zarówno moje córki jak i ja jesteśmy fankami kolorowych jeansów, które od kilku sezonów pojawiają się na półkach i są bardzo dobre jakościowo plus mają świetną kolorystykę i cenę 79 zł i są trudne do zdarcia. W tym sezonie genialne odcienie turkusu a także mięty! 3. KULOR, marka przede wszystkim powstała z myślą o chłopakach. 4. JEAN BOURGET, marka dostępna w Polsce, której nie jestem fanką ale przyznaję koszulki pierwszorzędne! 5. J. CREW, wysyła już nawet do Rumunii ale do Polski dalej nie. 6. To moje wielkie odkrycie, nie tylko dla dzieci ale również dla mam i tatusiów. Ceny wysokie ale wysyłka jest już bez dodatkowych kosztów. SCOTCH AND SODA, linii dziecięcej nie ma w Polsce. Bardzo przyjemnie ogląda się look book marki poświęcony kolekcji dla najmłodszych. Świetne jakościowo i mega fajnie odszyte, ogromny plus za materiały i wzory  7. BENETTON, bardzo żywy i radosny to taki powrót marki do lat swojej świetności. Turkusów w różnych odcieniach niezliczona ilość, pytanie ile z tego trafi do nas na półki i co?? Bo różnie z tym bywa. 8. BOBO CHOSES, marka dostępna w Polsce, trzymamy kciuki, że w ofercie sklepu pojawi się więcej  i bardziej zróżnicowanych projektów. Spódnica taka, że można dla niej stracić głowę, nie tylko dla niej. Bobo Choses wysyła do Polski, jednak ceny są mylące bo na koniec jest doliczany Vat ( w Polsce procedura niedozwolona) widać to dopiero przy płatnościach a co znacznie zwiększa cenę produktów. Bardzo miękkie i przyjemne tkaniny, dziewczynki uwielbiają sukienki z których nie chcą wychodzić. Wygodne kroje. 8. BENSIMON, marka która uzależnia i w której chadzać może cała rodzina, cudowna kolorystyka, look vintage i chodzenie przez całe lato. Ceny różne ale te turkusowe kupiłam dla starszej córki za 39 zł, kwestia szczęścia i sezonu.

1. Plakat TIVOLI  Ingela P Arrhenius 2. Pastelowe gałki Anne Black 3. Słuchawki J. CREW 4. Krzesełko MINI ACAPULCO w mega modnej kolorystyce, www.pirouetteblog.com.

I z życia wzięte, turkus w pokoju 2 chłopaków,  RAFA KIDS.

Kategoria wpisu: dzieci. Dodaj do zakładek stały link.

Jedna odpowiedź do wpisu TRENDY W MODZIE DZIECIĘCEJ CZ.2

  1. Pingback: TRENDY W MODZIE DZIECIĘCEJ CZ.3 PASTELE | nie tylko dzieciaki