Magazyn nie tylko dzieciaki WIOSNA 2012

Jest! Oglądajcie i koniecznie przeczytajcie świetny wywiad Marty SieciarzMINIIO! Ewa Cadoux ponownie wybrała dla nas książki dla dzieci, tym razem ze sztuką w tytule! Ja zajęłam się pastelami, Marta owocami i krzesłami a Lotta Słodkowska wyczarowała trawę! Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić do wiosennego numeru magazynu nie tylko dzieciaki. Dla wszystkich co z nowinkami technicznymi są za pan brat informacja, że można nas ogladać na iphone i wszystkich tych cudach techniki…… . No to frajdy życzę i udanych inspiracji!

www.nietylkodzieciaki.pl

Kategoria wpisu: co kupić dla dziecka, design dla dzieci, ilustracje i książki dla dzieci, inspiracje, moda dziecięca, pokój dziecka, zabawki, tagi: , , , , , . Dodaj do zakładek stały link.

Odpowiedzi: 3 do wpisu Magazyn nie tylko dzieciaki WIOSNA 2012

 1. Wojtek napisał(a):

  A co z wydaniem letnim? Patrząc dzisiaj za okno – wiosna już zdecydowanie minęła! :)
  Wojtek ostatnio napisał(a)…Wskaźnik CTR strony a współczynnik konwersji

  • babielato napisał(a):

   No rzeczywiście :):). Ale prawdę mówiąc musimy na jakiś czas zawiesić magazyn. Wynika to z dużej ilości zajęć każdej z nas na polu zawodowym i brakiem czasu na na wydanie nowego, dobrego numeru NTD. Pozdrawiam serdecznie.

 2. Made by Me napisał(a):

  Zapachniało wiosną 😉 Sesja w ogrodzie świetna i te piękne pastelowe kolory, które kochamy nad życie. Cudownie jak zawsze :)