NA SZYDEŁKU

No oszaleć można z zachwytu! Projekt wykonania takiej szydełkowej mamy jest do kupienia na ETSY. Uzdolnione i szczęśliwi Ci co mogą wykonać takie dzieło sami. Pomysł na prezent genialny dla młodej mamy spodziewającej się dzidziusia czy dla samego maleństwa. Czas polecania przez nas prezentów czas zacząć, zaczynamy od tej do zrobienia samemu a wkrótce następne podpowiedzi. Ma być niezwykle, wyjątkowo i dla dzieci, chociaż i tak się pewnie zdarzy że sami chętnie zaopatrzylibyśmy się w niektóre zabawki z tęsknoty za minionym czasem, za tym czego nie było i tym co nas zachwyca już w całkiem dorosłym świecie.

Ta przepiękna mama z dzidziusiem została zrobiona przez autorkę bloga: www. lisenncabane.canalblog.com

Kategoria wpisu: co kupić dla dziecka, inspiracje, zabawki, tagi: , , , , , , . Dodaj do zakładek stały link.

Odpowiedzi: 7 do wpisu NA SZYDEŁKU

 1. Marta napisał(a):

  Moja babcia szyje od 65 lat,moja mama od 30, ja dopiero 2 tygodnie temu usiadłam poraz pierwszy do maszyny i zastanawiałam się dlaczego tak późno, z szydełkowaniem nie będę czekać tak długo. Dziękuję za inspirację. Zapraszam również do siebie. Wszelkie rady mile widziane na początku mej blogowej drogi. Pozdrawiam
  Marta ostatnio napisał(a)…Nursing Cover

 2. Madlen napisał(a):

  cudne! dlaczego ja nie umiem jeszcze szydełkować?!

 3. entomka napisał(a):

  urocze!!! też chcę takie 😀

 4. Aga InStudio napisał(a):

  Czasem tak mam, że nie mogę się doczekać emerytury. Będę się całymi dniami bujała w fotelu i robiła takie cuda dla wnuków :-)

 5. lilanina napisał(a):

  rzeczywiście BOMBA. nie mogłam się oderwać od tych lalek.
  lilanina ostatnio napisał(a)…Lila Nina Paplanina # 9