KOMFORT I KOLOR

Dawno nie widziałam tak pięknie sfotografowanego tematu łóżeczek dziecięcych a bardziej konkretnie pościeli. Z przyjemnością się zapuściłam dziś na  stronę MUDO MELOCOTÓN  a nawet wpisałam w wyszukiwarkę, ponieważ miałam totalny niedosyt zdjęć i klimatów pokazanych na stronie tej belgijskiej marki. Oczywiście dla jednych będą one zbyt wyraziste dla drugich może za mało dekoracyjne, wszystko zależy od tego pod czym nasze śpiochy lubią spać, ale trzeba przyznać, że kolekcja jest precyzyjnie przemyślana, spójna i fenomenalnie zaaranżowana, wszystko się zgadza zgodnie z myslą przewodnią marki: KOMFORT I KOLOR. Podoba mi się charakter projektu, jego oryginalność i to że temat potrzeb dziecka został dogłębnie przemyślany. 

W kolekcji znajdziemy zarówno prześcieradła, poduszki, kołderki jak i mate na podłogę do zabawy a także materacyki do przewijania, wszystko w spaniale dobranej gamie kolorystycznej. Zdjęcia: Mundo Melocotón

Kategoria wpisu: co kupić dla dziecka, design dla dzieci, inspiracje, pokój dziecka, tagi: , , , . Dodaj do zakładek stały link.

Odpowiedzi: 4 do wpisu KOMFORT I KOLOR

 1. Tata pisze bloga napisał(a):

  Kolory są bardzo fajne :) Pokój dziecka taki powinien być i biały kolor bardzo dobrze je izoluje z otoczenia. Nie wiem jednak, czy zdecydowałbym się na to metalowe łóżeczko, trochę zimne 😉
  Tata pisze bloga ostatnio napisał(a)…Mamuś, mamuś, słyszałaś?

 2. lavinka napisał(a):

  Korzystałam z podobnego łóżeczka (opuszczany bok) w żyrardowskim szpitalu i to było bardzo wygodne. Aż żałuję, że nie ma takich łóżeczek w popularnych sklepach (tzn. tanich).
  lavinka ostatnio napisał(a)…Być rodzicem jest ciężko…

 3. BebeandCompany napisał(a):

  cudne, prześliczne lecę i ja podziwiać!

 4. architektura z KOLOREM napisał(a):

  Kolor kształtuje przestrzeń dla dziecka. Rewelacyjne wnętrza, rewelacyjne dodatki.