FOCUS NA KOLOR. GRANATOWY.

Granatowy kolor w pokojach dziecięcych należy do klasyki szczególnie w połączeniu z białym i czerwonym. Ten zestaw jest najczęściej wykorzystywany do pokoików w stylu marynistycznym. Dziś trochę inne spojrzenie na ten kolor, który w cale nie musi się tylko kojarzyć z nadmorskim klimatem. Okazuje się, że świetnie sprawdza się w towarzystwie innych kolorów jako motyw przewodni lub jako pojedynczy akcent w postaci np. krzesełka.

Zdjęcia: Farba tablicowa nie musi być tylko w kolorze czarnym, można już kupić ją zarówno w kolorze zielonym, granatowym jak i różowym. Rice, Pinterest, www.thebooandtheboy.com, marieetrosealice.com, Pinterest.

Kategoria wpisu: pokój dziecka, tagi: , , , . Dodaj do zakładek stały link.

Odpowiedzi: 3 do wpisu FOCUS NA KOLOR. GRANATOWY.

 1. mb napisał(a):

  Witajcie. Mój blog.pl już nie działa. Zapraszam tutaj: http://strefadzienna.wordpress.com/.
  Choć Twoje inspiracje tablicowe nikt nie pobije. Pozdrawiam
  mb ostatnio napisał(a)…FARBA TABLICOWA – inspirująca i użyteczna

 2. .mb napisał(a):

  Świetna kolekcja inspiracji. Jestem zakochana w tej pierwszej- granatowej. Ja opracowałam temat pod względem technicznym, choć kilka wątków jeszcze można perzanalizować. Zapraszam

 3. Ania napisał(a):

  Ale świetna sprawa taka farba. Ile radości i o ile mniej gderania ze strony rodziców – pamiętam moją mamę i jej przerażoną twarz, gdy ujrzała moje „dzieła” na ścianie pomalowanej niestety zwykłą farbą. Taka ściano-tablica przydać się może nie tylko dzieciakom, ale i rodzicom, np. w kuchni :)