DIY. SIEDZISKA.

Bardzo spodobała mi się ta mini pracownia dla dzieci a szczególnie siedziska zrobione z koszy na śmieci do których uszyto śliczne pastelowe poduchy! Pastelowo cudownie i takich kolorów tej wiosny możemy się spodziewać. A przy okazji lubiących majsterkowanie odsyłam do strony 101woonideeen!

Kategoria wpisu: DIY, tagi: , , . Dodaj do zakładek stały link.

Odpowiedzi: 5 do wpisu DIY. SIEDZISKA.

 1. Ania napisał(a):

  Mnie nie tyle zachwycają wiadra (choć pomysł faktycznie oryginalny), co wszystko co drewniane w tym wnętrzu: podłoga, ściany i stoliki – nadają świetny klimat wnętrzu.

 2. Ania napisał(a):

  Pomysł na zagospodarowanie pojemników i wiader doskonały. Dzieciaki z pewnością znajda dla nich jeszcze tysiąc innych zastosowań, ale jako krzesła są bardzo oryginalne, wytrzymałe a przede wszystkim łatwe w utrzymaniu porządku. świetnie nadawały by się do dziecięcych „domków”

 3. Ella88 napisał(a):

  Nigdy bym nie pomyślała, że można w takk efektowny sposób wykorzystać zwykłe wiadra! Mnie również przypomina się dzieciństwo i wymyślanie nowych funkcji użytkowych dla rozmaitych sprzętów, często ku rozpaczy rodziców 😉

 4. Mariusz napisał(a):

  Bardzo ładne, również mi się podoba ta aranżacja głównie z tego powodu, że przypomina mi własne dzieciństwo. Serdecznie pozdrawiam.
  Mariusz ostatnio napisał(a)…Kredyt mieszkaniowy kalkulator

 5. Mamusia napisał(a):

  Faktycznie – interesujące :)
  Cudne :)
  Mamusia ostatnio napisał(a)…Sposób na ból pleców