NA PODDASZU.

Najpierw wpadło mi to zdjęcie z girlandą, dopiero za jakiś czas to drugie. Oba pokazują dziecięcy pokój, który ma spore skosy. Nie zawsze da się zrobić w tym miejscu łóżko a jak nie da, to w jaki sposób wykorzystać przestrzeń? Oczywiście najprościej jak tylko można, bez kombinowania, NA PRZECHOWYWANIE. Można zrobić zabudowane szafki a może postawić kilka koszy wypełnionych zabawkami, książkami czy grami. Zamknięte, otwarte pojemniki, pudełka czy szuflady, co komu bardziej pasuje i w zależności od potrzeb.

Więcej zdjęć z pokoikami na poddaszu znaleźć można w poście SKOSY. Zdjęcia: Bolig Magasinetwww.fawnandforest.com

Kategoria wpisu: inspiracje, pokój dziecka, tagi: , , , . Dodaj do zakładek stały link.

Odpowiedzi: 2 do wpisu NA PODDASZU.

  1. Ania napisał(a):

    Dzieciaki mojej siostry w swoich pokoikach na poddaszu, na skosach maja zamontowane półki robione na zamówienie. To świetny pomysł, dzieciaki maja gdzie chować swoje zabawki, nawet największe samochody, a szafki bez półek pełnią też rolę „bazy”, w której chłopaki urządzają tajne narady i zabawy z latarką :-)

  2. Ela napisał(a):

    Cóż, trudno nie przyznać, że aranżacja poddasza to prawdziwe wyzwanie (te upiorne skosy!) – liczy się dosłownie każdy centymetr, ale jak widać najprostsze rozwiązania są w niektórych przypadkach najlepsze 😉 Bardzo fajne zdjęcia

    Pozdrawiam