SKRZYNIA.

Jak dla mnie to jest rzecz niezbędna w każdym pokoju dziecka. Oczywiście nie musi być drewniana, może być to kosz wielki wiklinowy, fajny plastikowany, ocynkowana skrzynia ale ma być duża żeby pomieścić ile się da! A jaka przyjemność kiedy się wysypuje z niej te różności i odkrywa różne rzeczy na nowo. Łatwiej też robić wspólną selekcje rzeczy potrzebnych, ważnych i mniej ważnych. Do wzięcia pod uwagę przy organizacji przechowywania w dziecięcym pokoju.

Zupełnie inne aranżacje ale obie świetne i jeszcze raz kolor żółty nam sie pokazuje z jak najlepszej strony. To prawdziwy mistrz drugiego planu. Zdjęcia: www.caisak.com, świetny blog! Oraz www.zpotrzebypiekna.com, gdzie można zobaczyć więcej zdjęć z tego dziewczęcego pokoiku. 

Kategoria wpisu: inspiracje, pokój dziecka, tagi: , , . Dodaj do zakładek stały link.

Odpowiedzi: 4 do wpisu SKRZYNIA.

 1. entomka napisał(a):

  Mój czterolatek byłby z niej dumny…..
  entomka ostatnio napisał(a)…Rozważny i romantyczna

 2. Justyna napisał(a):

  wspaniała :) zawsze chciałam mieć taką piracką skrzynie na skarby jak byłam mała :)
  Justyna ostatnio napisał(a)…Jak wykorzystać nieużywany rower

 3. lavinka napisał(a):

  Z dzieciństwa pamiętam wiklinowy wózek dla lalek, który po rozmontowaniu (miałam zapędy konstruktorskie i każda zabawka prędzej czy później zostawała bez kółek) robił z za kosz na zabawki. Skrzynia praktyczniejsza, bo można wsadzić, zamknąć i udawać, że jest porządek 😉
  Widziałam w Ikei taką ławeczkę-skrzynię, może nie ma klimatu skrzyni ze skarbami, ale posiada dodatkową funkcję. No i najważniejsze – jest biała (mam ostatnio hopla na punkcie białych mebli) :)
  lavinka ostatnio napisał(a)…Moje dziecko mnie gryzie!

 4. BebeandCompany napisał(a):

  coraz bardziej przekonuję się do żółtego koloru w pokoju dzieci :)