SZYBKA ZMIANA

Patent, który szalenie mi się spodobał. Masking tape już wszyscy chyba znają i chętnie wykorzystują. Dzieci i dorośli złapali bakcyla wyklejania na ścianie i na podłodze. Jakby tej kreatywnej zabawy było mało, mamy najnowszy produkt z serii MT CASA, który służy do dekoracji i zmiany swoich ścian, ale oczywiście nie tylko. Dzięki naklejkom i szerokim taśmom, które bez trudu przyklejamy i odklejamy nie niszcząc powierzchni w chwilę dosłownie możemy zmienić biała ścianę w tapetę w groszki, a fronty w kuchni odświeżyć bez dużego nakładu finansowego. Nie tylko dzieciaki lubią i polecają. Seria MT CASA dostępna jest w sklepie Z potrzeby piękna… .

Zdjęcia: www.sirlig.dk

Kategoria wpisu: DIY, tagi: , . Dodaj do zakładek stały link.

Odpowiedzi: 2 do wpisu SZYBKA ZMIANA

  1. Ania napisał(a):

    Hmm, bardzo fajny pomysł, zwłaszcza w pokojach dziecięcych, gdzie co rusz „występują” jakieś artystyczne wizje w postaci łapek, plamek i sztuki kredkowej czy ołówkowej. Zamiast co chwile odmalowywać pokój, można taką „sztukę” zamaskować, tworząc nową, wesoła kompozycję :-)

  2. Ela napisał(a):

    Naprawdę ciekawy pomysł na błyskawiczną metamorfozę wnętrza (no i te groszki – jak zawsze na czasie 😉 Sama jestem wielką entuzjastką naklejek ściennych – „mały koszt, wielki efekt”, a na dodatek naklejkę przyklejamy na wybraną powierzchnię błyskawicznie, podczas gdy takie malowanie cz tapetowanie zajmuje jak wiadomo sporo czasu… Ja na przykład efektowną naklejką (delikatny, kwiatowy motyw) ozdobiłam swój niezbyt przestronny korytarz