MAGNETYCZNA TAPETA „TABLICA”

No proszę i jest na rynku w końcu produkt, który zastąpi farby magnetyczne i farby do tworzenia tablic tak aby móc na nich pisać kredą. Teraz w jednym mamy ścianę do której za pomocą magnesów możemy przyczepiać zdjęcia, obrazki, listy zakupów czy tworzyć tablicę inspiracji a jednocześnie do woli możemy mazać kredą, zmywać i znowu mazać kredą! I nie trzeba już się martwić tym, ile tych warstw nałożyć, żeby właściwości farb dały efekt jaki sobie wymarzyliśmy oraz martwić się wietrzeniem pokoju. Magnetyczna tapeta „tablica” jest produktem belgijskiej firmy: Groovy Magnets, która jest dostępna w sklepie Z potrzeby piękna…. . Można obklejać meble, ściany w pokoju dzieci, w kuchni czy przedpokoju, w biurze, przedszkolu tworząc fajne i praktyczne kąty dla całej rodziny. Marka pomyślała o wszystkim i zaprojektowała kilka zestawów magnesów o różnych kolorach i wzorach.

Tablice w pokojach dziecięcychTapeta magnetyczna do pisania kredą Groovy MagnetsTapeta pokryta farbą tablicowąZdjęcia: Sklep Z potrzeby piękna… , Skona Hem, Petra Bindel, nie tylko dzieciaki, Ollie and Sebs Haus

Kategoria wpisu: dzieci, tagi: , , . Dodaj do zakładek stały link.

Odpowiedzi: 6 do wpisu MAGNETYCZNA TAPETA „TABLICA”

 1. Irek napisał(a):

  wspaniały pomysł zarówno do domu jak i do biura :)

 2. Jarek napisał(a):

  Ja swego czasu widziałem taką innowacyjną farbę – malujesz w pokoju ścianę i możesz po niej pisać i ścierać i nic się z nią nie dzieje. Z chęcią kupiłbym dzieciakom do pokoju – takie ściany mogłyby być dla nich niezwykle inspirujące i rozwiałyby ich kreatywność.

 3. szkolnis napisał(a):

  Bardzo fajny pomysł. Szkoda, że wcześniej nie widziałem iż są takie tapety. Żona mnie przekabaciła i jedną z mniejszych ścian pomalowaliśmy specjalną farmą (trochę zachodu z tym jest). Tapeta zawsze daje możliwość szybkiego przemieszczenia lub zamontowania na stałe bez konieczności bawienia się w uciążliwe malowanie i przygotowanie podłoża.
  Generalnie rzecz bardzo przydatna do pisania choćby prostych wiadomości typu „obiad masz w lodówce” czy co koniecznie kupić przy najbliższych zakupach. Polecam.

 4. Joliks napisał(a):

  fajna sprawa, przynajmniej ściany są w świętym spokoju… 😀

 5. natuśka napisał(a):

  Ja mojej córuni też taką przykleiłam w pokoju i mój problem z porysowanymi ścianami się skończył :)

 6. Bebe napisał(a):

  Świetne rozwiązanie :)
  Bebe ostatnio napisał(a)…Pomysł na obiad #10: Tagliatelle bolognese