KRÓLIKOMANIA

Groovy Magnets zyskał niezłego ambasadora dla swojego produktu, odkąd kaszka z mlekiem pokazała tapetą magnetyczną z królikiem, świat zaczął się kręcić głównie koło niego a  inne zwierzęta musiały pogodzić się z losem gwiazd drugiego planu, chociaż osobiście uważam że to niesprawiedliwe bo według mnie bezkonkurencyjna jest papuga, co za charakter i wyraz. Tapeta może być położona w różnych miejscach ale rzeczywiście idea połączenia jej z biurkiem, miejscem prac kreatywnych, nauki jest fantastyczna. tapeta w swoim założeniu nie jest tylko dekoracyjna ma i pełni funkcje również „tablicy inspiracji” na którą można przyklejać za pomocą magnesów ulubione zdjęcia, rysunki a dzieci czy młodzież ucząca się notatki np. do klasówek, brrrr …. .

kaszka z mlekiem Groovy Magnets

Tapety z królikiem, papugą, zebrą, żyrafą, sową czy niedźwiedziem można kupić w sklepie Z POTRZEBY PIĘKNA… w dziale TAPETY, natomiast śliczny kącik z biurkiem od WOODszczęścia do dokładnego pooglądania na blogu KASZKA Z MLEKIEM. Polecam.

Kategoria wpisu: co kupić dla dziecka, design dla dzieci, inspiracje, pokój dziecka, tapety, tagi: , , , , . Dodaj do zakładek stały link.

Odpowiedzi: 2 do wpisu KRÓLIKOMANIA

  1. Q-ra napisał(a):

    Lekcje odrabiane pod bacznym okiem królika 😉 Świetna tapeta, mam nadzieję, że poszerzą swój zwierzęcy asortyment. Pozdrawiam

  2. lavinka napisał(a):

    Ten królik jest genialny! Sama bym go sobie zrobiła w pokoju, ale niestety będzie on przeznaczony na pokój dziecięcy, a na dziecięcy mam pomysł z mapami i zdjęciami z naszych wspólnych wycieczek rowerowych. Królik tam nijak nie pasuje 😉
    lavinka ostatnio napisał(a)…Ne ba!